PROFIGOLD OxyPure


VÝKON, KTERÝ PATŘÍ VÁM – klíčové vlastnosti a výhody

Pro špičkovou kvalitu připojení musíte mít speciální konstrukční řešení a musíte používat inovativní technologie.
Proto Profigold OxyPure využívá moderní materiály, které mu umožňují dosáhnout vynikajících výsledků.


ULTRA PURE CRYSTAL SILVERED COPPER od Ohno Continuous Casting®

Profigold OxyPure* používá Ultra Pure Crystal Silvered Copper (extra čistou postříbřenou měď), která zaručuje ideální přenos signálu, a to nejen pro komplexní digitální signály, ale také pro citlivé analogové audio a video signály. Ultra Pure Crystal Silvered Copper (UPCS OCC) se vyrábí v Japonsku s použitím procesu kontinuálního lití Ohno. Tato exkluzivní technologie vytváří 99,9998% čistou měď s obsahem stříbra. Vzhledem k tomu, že neobsahuje prakticky žádné nečistoty, je to opravdu ideální vodič pro výjimečně kvalitní propojení.


Běžná měď, a dokonce i měď potažená stříbrem má strukturu, v rámci které používají nízké frekvence odlišnou dobu pro přenos signálu než frekvence vysoké. To má za následek fázový posun mezi nízkými a vysokými kmitočty. Jinak řešeno signál může být zkreslený.Měď s obsahem stříbra (UPC S OCC) má mimořádně čistou strukturu vodiče. To zaručuje rovnoměrný přenos signálu mezi nízkou a vysokou frekvencí. Vaší výhodou je přirozený zvuk a vynikající reprodukce obrazu vyznačující se vysokým kontrastem obrazu, stejně jako originál.


ZNAČENÍ SMĚRU SIGNÁLU

Chcete zvýšit kvalitu zvuku i obrazu, ale máte také zájem o snadnou instalaci kabelů. Všechny konektory Profigold vám nabízejí to nejlepší z obojího tím, že používají flexibilní integrované uvolnění napětí s označením směru signálu.

Pro zajištění vysoce kvalitního spojení vždy instalujte propojovací kabel směrem od zdroje k obrazovce nebo zesilovači. Správné připojení, které zajistí, že hlavní signály budou plynout ze zdroje do obrazovky, je důležité, a to i pro digitální a obousměrné signály, jako je HDMI.

DUÁLNÍ IAT® feritové jádro druhé generace
Elektromagnetické rušení může způsobit zkreslení, a to dokonce u HD obrazu a zvuku. Pro vyřešení tohoto problému jsou všechna propojení Profigold OxyPure* vybavena novou a silnější technologií druhé generace – Interference Absorption Technology® ferrite core

* Všechna spojení Profigold OxyPure s výjimkou OXYA5601.